Başlıq

Başlıq
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Axtarış · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Eylence (Развличения ) » Eylence NumbEr One=) ( Прикалываемса) » Nagil=) (Biri var idi biri yox Idi=))
Nagil=)
ananimkaTarix: Bazar, 15.06.2008, 23:06 | Şerh # 16
MisS_AnoNimKa
Qruppa: Istifadeciler
Şerh: 30
şöhret: 1
Status: OFFline
deyirki cuska hec bunun karti olmayibki eh kendci hardan olsunda o kende qalir kende de metro yoxdu teyyare var biggrin
bunu esiden de .............

Anonim_Lady

AdminTarix: Çerşenbe axşamı, 17.06.2008, 08:27 | Şerh # 17
Baş Admin
Qruppa: Adminstrator
Şerh: 212
bunu esiden kimi gedim 3 manat verib 1 kart alir ve 1 manatliq da gedi$ haqqi vurur... ele bu vaxt ......

GirlaTarix: Çerşenbe axşamı, 17.06.2008, 09:07 | Şerh # 18
Мисс_Админстратор
Şerh: 45
........ne ba$ivizi agridim.uzun sozun gisasi bantikli gizi aparir bulvara.............
o yana baxir bu yana baxir gorur her yer zanetdi...........neyleyim neyleyim oturdular qazonda...........he...ne ise cavanliglarini yada saldilar saldilar saldilar saldilar saldilar..........
birden qorduler ki.......... surprised

AdminTarix: Çerşenbe axşamı, 17.06.2008, 22:15 | Şerh # 19
Baş Admin
......birden gordulerki bashlarinin ustunde parocka dayanib..qaqas dediki ay brat yeke oglansan 3 saatdi burdasan imkan ver bizde dincelek ))))ele bunu esidende ..........

GirlaTarix: çerşenbe, 18.06.2008, 07:51 | Şerh # 20
Мисс_Админстратор
Şerh: 45
gordulerki bizim krasav4ik mentlerimiz duz 3 nefer bunlara yaxinla$ir teze qo$ulan paro4ka tez bazar yoxa 4ixdi, Eflatunda dedi: "vaxseyyyyyy oyum yixildi, ne gayrajam indi......
cahamat arasinda biyabir olajam" bele deyib..............qa4ir.......bantikli qiz ise qalir bulvarda mentlerin elinde......... mentler yaxinla$ir ve soru$ur:....

AdminTarix: cüme axşamı, 19.06.2008, 07:55 | Şerh # 21
Baş Admin
...sorushurlar: xanim xais eleyirem senedlerinizi teqdim edin :))))) burda ne isle mesgulsunuz???????_)))))) qiz utana utana cavab verdi :.........

grey_wolfTarix: şenbe, 07.03.2009, 22:54 | Şerh # 22
Сержант
Şerh: 31
........ men-men-men deyirdi ki... Birden o terefden hundur boy gozlerinde qara eynek bashinda .. yox bashinda hech ne yox idi . bu eynekli oglan yaxinlashif deyir:
- Salam reis
bunu goren reis tez duz durur ve deyir:
- oooooooo salam Radik bey salam necesiz?
Radik-- sag ol reis deyirem belke xanimi buraxasiz?
REis:-buyurun buyurunb men sadece dedim belke komek lazimdi!
deyir ve chixif gedir .Radik de qiznan taniw oluf onu aparir uzax TOVUZ eline............

men resad ADPU-nun psixologia fak telebesi

Şerhi deyişdirdi grey_wolf - Bazar, 08.03.2009, 20:27

SheytankaTarix: Bazar, 08.03.2009, 20:36 | Şerh # 23
Рядовой
Şerh: 1
şöhret: 0
bu uzax tovuz elinde qiz bawlayir kendin camaatina cuwka kimi baxmaga olarin adetlerine qarwi cixib lag etmeye bunu goren Radik bey.....

ShE

Şerhi deyişdirdi Sheytanka - Bazar, 08.03.2009, 20:45

grey_wolfTarix: Bazar, 08.03.2009, 20:50 | Şerh # 24
Сержант
Şerh: 31
Bunu goren Radik bey qiza deyir:
- az sen deyildin o bulvar da chuwqa chuwqa kishilernen........ getdim seni adam eledim indi sen bizim camaati beyenmirsen?
Bir nuansi da qeyd etmek lazimdir ki radik bey chox hormetli bir kishinin oglu idi

men resad ADPU-nun psixologia fak telebesi

Şerhi deyişdirdi grey_wolf - Bazar, 08.03.2009, 20:52

Forum » Eylence (Развличения ) » Eylence NumbEr One=) ( Прикалываемса) » Nagil=) (Biri var idi biri yox Idi=))
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Design by Kamal Zeynallı © 2024